Görsel mevcut değil
onsemi TCA0372BDWR2G 16-SOIC Çift Güç Opamp Entegre Devre
TCA0372BDWR2G
- Üretici
- onsemi
- Kılıf / Paket
- —
onsemi TCA0372BDWR2G 16-SOIC Çift Güç Opamp Entegre Devre Hakkında
TCA0372BDWR2G, onsemi üretimi 2 devreli güç yükselteci (power op-amp) entegresidir ve 16-SOIC SMD pakettedir. Kanal başına 1 A çıkış akımı, 5 V ile 40 V besleme aralığı ve -40°C ~ 125°C çalışma sıcaklığı sunar. 1.4 MHz kazanç-bant genişliği ve 1.4 V/µs slew rate değerlerine sahiptir.
TCA0372BDWR2G IC POWER 2 CIRCUIT 16SOIC
| Ürün Kodu | TCA0372BDWR2G |
| -3db Bandwidth | - |
| Amplifier Type | Power |
| Current - Input Bias | 100 nA |
| Current - Output / Channel | 1 A |
| Current - Supply | 8mA |
| Gain Bandwidth Product | 1.4 MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Circuits | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Part Status | Active |
| Slew Rate | 1.4V/µs |
| Supplier Device Package | 16-SOIC |
| Voltage - Input Offset | 1 mV |
| Voltage - Supply Span (Max) | 40 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 5 V |
TCA0372BDWR2G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.