onsemi SZNUD3160DMT1G SC-74 (SOT-457) Entegre Devre
44,91 TL
4,70 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
SZNUD3160DMT1G
Stok Adedi
0
Fiyat
0,83 USD + KDV
SZNUD3160DMT1G, N-kanal düşük taraf (low-side) güç sürücü entegresidir ve On/Off arayüz ile çalışır. 2 çıkışlı yapıda olup 61V maksimum yük gerilimi ve 150mA maksimum çıkış akımı destekler. SC-74 (SOT-457) SMD pakettedir ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
SZNUD3160DMT1G IC PWR DRIVER N-CHANNEL 1:1 SC74
| Ürün Kodu | SZNUD3160DMT1G |
| Current - Output (Max) | 150mA |
| Fault Protection | - |
| Features | - |
| Input Type | - |
| Interface | On/Off |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Low Side |
| Output Type | N-Channel |
| Package / Case | SC-74, SOT-457 |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | 1.8Ohm (Max) |
| Supplier Device Package | SC-74 |
| Switch Type | Relay, Solenoid Driver |
| Voltage - Load | 61V (Max) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
SZNUD3160DMT1G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!