onsemi SZNUD3124LT1G SOT-23-3 N-Kanal Sürücü Entegre Devre
40,40 TL
4,23 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
SZNUD3124LT1G
Stok Adedi
0
Fiyat
0,75 USD + KDV
onsemi SZNUD3124LT1G, SOT-23-3 kılıfta N-kanal düşük taraf (low-side) güç sürücü entegresidir. 28V’a kadar yük gerilimi ve 150mA maksimum çıkış akımı ile röle ve solenoid sürme uygulamalarında kullanılır. On/Off arayüzlü, 1 çıkışlıdır ve -40°C ile 125°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
SZNUD3124LT1G IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 SOT23-3
| Ürün Kodu | SZNUD3124LT1G |
| Current - Output (Max) | 150mA |
| Fault Protection | - |
| Features | - |
| Input Type | - |
| Interface | On/Off |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Low Side |
| Output Type | N-Channel |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Part Status | Active |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Rds On (Typ) | 800mOhm (Max) |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 (TO-236) |
| Switch Type | Relay, Solenoid Driver |
| Voltage - Load | 28V (Max) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | Not Required |
SZNUD3124LT1G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!