onsemi NCP81231MNTXG 32-QFN (5x5) USB-PD Buck Kontrol Entegre Devre
164,25 TL
17,18 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
NCP81231MNTXG
Stok Adedi
1
Fiyat
3,07 USD + KDV
NCP81231MNTXG, USB-PD uygulamaları için I²C arayüzlü buck (step-down) regülatör kontrol entegresidir. 4.5V–28V besleme aralığında çalışır, 150kHz–1.2MHz anahtarlama frekansı ve senkron doğrultma desteği sunar. 32-VFQFN exposed pad (32-QFN 5x5) SMD pakettedir ve yeni tasarımlar için önerilmez.
NCP81231MNTXG IC REG CTLR USB-PD 32QFN
| Ürün Kodu | NCP81231MNTXG |
| Clock Sync | No |
| Control Features | Current Limit, Enable |
| Duty Cycle (Max) | 100% |
| Frequency - Switching | 150kHz ~ 1.2MHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 100°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Phases | 1 |
| Output Type | Transistor Driver |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Not For New Designs |
| Serial Interfaces | I²C |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 28V |
NCP81231MNTXG Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!