onsemi NCP718BSN180T1G 1.8V 300mA TSOT-23-5 Entegre Devre
39,27 TL
4,11 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
NCP718BSN180T1G
Stok Adedi
1
Fiyat
0,73 USD + KDV
NCP718BSN180T1G, 24V’a kadar girişten 1.8V sabit çıkış veren 300mA lineer regülatör entegresidir. TSOT-23-5 SMD pakettedir, soft start özelliği bulunur ve 8 µA tipik düşük bekleme akımı ile çalışır. Aşırı akım ve aşırı sıcaklık korumaları destekler.
NCP718BSN180T1G IC REG LIN 1.8V 300MA TSOT23-5
| Ürün Kodu | NCP718BSN180T1G |
| Control Features | Soft Start |
| Current - Output | 300mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 8 µA |
| Current - Supply (Max) | 300 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 60dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | TSOT-23-5 |
| Voltage - Input (Max) | 24V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
NCP718BSN180T1G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!