Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
onsemi NCP12510ASN65T1G TSOT-23-6 Flyback Entegre Devre
NCP12510ASN65T1G
- Üretici
- onsemi
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
onsemi NCP12510ASN65T1G TSOT-23-6 Flyback Entegre Devre Hakkında
onsemi NCP12510ASN65T1G, izole flyback topolojisi için offline anahtarlama kontrol entegresidir. 65 kHz anahtarlama frekansı, %80 duty cycle ve 18 V başlatma gerilimi ile çalışır. Aşırı güç, aşırı sıcaklık, aşırı gerilim ve kısa devre korumaları içerir; TSOT-23-6 (SOT-23-6 Thin) SMD pakettedir.
NCP12510ASN65T1G IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 6TSOP
| Ürün Kodu | NCP12510ASN65T1G |
| Control Features | - |
| Duty Cycle | 80% |
| Fault Protection | Over Power, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Frequency - Switching | 65kHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Power (Watts) | - |
| Supplier Device Package | 6-TSOP |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | - |
| Voltage - Start Up | 18 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 8.9V ~ 35V |
NCP12510ASN65T1G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.