Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
onsemi NCP114ASN280T1G 2.8V 300mA TSOT-23-5 Entegre Devre
NCP114ASN280T1G
- Üretici
- onsemi
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
onsemi NCP114ASN280T1G 2.8V 300mA TSOT-23-5 Entegre Devre Hakkında
NCP114ASN280T1G, 2.8V sabit çıkışlı 300mA lineer regülatör entegresidir. Enable kontrol girişine sahiptir ve aşırı akım ile aşırı sıcaklık korumaları bulunur. SOT-23-5 Thin (TSOT-23-5) SMD pakettedir, giriş gerilimi maksimum 5.5V’tur.
NCP114ASN280T1G IC REG LINEAR 2.8V 300MA 5TSOP
| Ürün Kodu | NCP114ASN280T1G |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 300mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 95 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 75dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | 5-TSOP |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.8V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.255V @ 300mA |
NCP114ASN280T1G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.