Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
onsemi NCP1117DT50RKG DPAK 5V 1A Entegre Devre
NCP1117DT50RKG
- Üretici
- onsemi
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
onsemi NCP1117DT50RKG DPAK 5V 1A Entegre Devre Hakkında
NCP1117DT50RKG, 5V sabit çıkışlı 1A lineer voltaj regülatör entegresidir. DPAK (TO-252-3) SMD kılıfta olup maksimum 20V giriş gerilimi ile çalışır. Aşırı akım ve aşırı sıcaklık koruması içerir, çalışma sıcaklığı aralığı 0°C ile 125°C’dir.
NCP1117DT50RKG IC REG LINEAR 5V 1A DPAK
| Ürün Kodu | NCP1117DT50RKG |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1A |
| Current - Quiescent (Iq) | 10 mA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 61dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | DPAK |
| Voltage - Input (Max) | 20V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.2V @ 800mA |
NCP1117DT50RKG Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.