Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
onsemi NCP1070STAT3G SOT-223 Flyback Offline Switch Entegre Devre
NCP1070STAT3G
- Üretici
- onsemi
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
onsemi NCP1070STAT3G SOT-223 Flyback Offline Switch Entegre Devre Hakkında
NCP1070STAT3G, flyback topolojisi için dahili anahtarlamalı offline switch entegresidir. 65 kHz anahtarlama frekansı, 700 V breakdown gerilimi ve 14 W güç değeri ile yüzey montaj SOT-223 (TO-261) pakettedir. Akım sınırlama, aşırı yük, aşırı sıcaklık, aşırı gerilim ve kısa devre korumaları içerir.
NCP1070STAT3G IC OFFLINE SWITCH FLYBACK SOT223
| Ürün Kodu | NCP1070STAT3G |
| Control Features | - |
| Duty Cycle | 68% |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Frequency - Switching | 65kHz |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Isolation | Isolated |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Part Status | Last Time Buy |
| Power (Watts) | 14 W |
| Supplier Device Package | SOT-223 (TO-261) |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | 700V |
| Voltage - Start Up | 8.2 V |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 6.3V ~ 10V |
NCP1070STAT3G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.