Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
onsemi NCL35076AADR2G 8-SOIC LED Buck DC-DC Kontrol Entegre Devre
NCL35076AADR2G
- Üretici
- onsemi
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
onsemi NCL35076AADR2G 8-SOIC LED Buck DC-DC Kontrol Entegre Devre Hakkında
onsemi NCL35076AADR2G, LED aydınlatma uygulamaları için step-down (buck) topolojide DC-DC kontrol entegresidir. 1 çıkışlı yapıda 800 mA çıkış/kanal desteği sunar ve analog ile PWM dimleme ile çalışır. 30 V maksimum besleme gerilimi ve -40°C ile 125°C (TJ) çalışma sıcaklık aralığına sahiptir.
NCL35076AADR2G WIDE ANALOG DIMMING CCM BUCK CON
| Ürün Kodu | NCL35076AADR2G |
| Applications | LED Lighting |
| Current - Output / Channel | 800mA |
| Dimming | Analog, PWM |
| Frequency | - |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Topology | Step-Down (Buck) |
| Type | DC DC Controller |
| Voltage - Output | - |
| Voltage - Supply (Max) | 30V |
| Voltage - Supply (Min) | - |
NCL35076AADR2G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.