Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
onsemi NCL30059BDR2G SOIC-8 LED Sürücü Kontrol Entegre Devre
NCL30059BDR2G
- Üretici
- onsemi
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
onsemi NCL30059BDR2G SOIC-8 LED Sürücü Kontrol Entegre Devre Hakkında
NCL30059BDR2G, aydınlatma uygulamaları için half-bridge topolojide DC-DC kontrolör entegresidir. 2 çıkışlıdır, 250 kHz çalışma frekansına sahiptir ve 10-20 V besleme aralığında çalışır. SMD montaja uygundur ve çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
NCL30059BDR2G IC LED DRIVER HALF-BRIDGE
| Ürün Kodu | NCL30059BDR2G |
| Applications | Lighting |
| Current - Output / Channel | - |
| Dimming | - |
| Frequency | 250kHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Topology | Half-Bridge |
| Type | DC DC Controller |
| Voltage - Output | - |
| Voltage - Supply (Max) | 20V |
| Voltage - Supply (Min) | 10V |
NCL30059BDR2G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.