NXP TEA19161T/2Y 16-SOIC 3.90mm Power Supply Controller Entegre Devre
193,12 TL
20,20 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TEA19161T/2Y
Stok Adedi
0
Fiyat
3,58 USD + KDV
TEA19161T/2Y, NXP üretimi 16-SOIC (3.90mm) kılıfta, yüzey montaj güç kaynağı kontrolör entegresidir. Notebook bilgisayar güç yönetimi uygulamaları için uygundur. Giriş gerilimi 18.3V-19.8V, besleme gerilimi 10.6V-11.4V aralığındadır ve -40°C ile 150°C (TJ) arasında çalışır.
TEA19161T/2Y 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. Power Supply Controller Power Supply Controller, Notebook Computers 16-SO
| Ürün Kodu | TEA19161T/2Y |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Applications | Power Supply Controller, Notebook Computers |
| Voltage - Input | 18.3V ~ 19.8V |
| Voltage - Supply | 10.6V ~ 11.4V |
| Current - Supply | 5.6 mA |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Supplier Device Package | 16-SO |
TEA19161T/2Y Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!