NXP TEA18363T/1J 8-SOIC Entegre Devre
113,87 TL
11,91 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TEA18363T/1J
Stok Adedi
0
Fiyat
2,11 USD + KDV
NXP TEA18363T/1J, 8-SOIC (3.90mm) kılıfta, izole flyback topolojisi için offline dönüştürücü kontrol entegresidir. 25kHz–132.5kHz anahtarlama frekansı ile çalışır, 9.9V–30V besleme aralığını destekler. Aşırı güç, aşırı sıcaklık ve aşırı gerilim korumaları bulunur.
TEA18363T/1J 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. Converter Offline Flyback Topology 25kHz ~ 132.5kHz 8-SO
| Ürün Kodu | TEA18363T/1J |
| Packaging | Cut Tape (CT) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Duty Cycle | - |
| Frequency - Switching | 25kHz ~ 132.5kHz |
| Internal Switch(s) | No |
| Voltage - Breakdown | - |
| Output Isolation | Isolated |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 9.9V ~ 30V |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Fault Protection | Over Power, Over Temperature, Over Voltage |
| Voltage - Start Up | 14.9 V |
| Control Features | - |
| Power (Watts) | 75 W |
TEA18363T/1J Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!