NXP MC908QB8MPE 8-Bit 8MHz 8KB Flash 16-PDIP Entegre Devre
231,72 TL
24,24 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
MC908QB8MPE, NXP HC08 çekirdekli 8-bit mikrodenetleyici entegre devredir. 8MHz hız, 8KB Flash ve 256x8 RAM içerir; 2.7V-5.5V besleme aralığında çalışır. 16-PDIP (DIP-16) through-hole pakettedir ve SCI/SPI haberleşme ile 10-bit A/D dönüştürücü sunar.
MC908QB8MPE HC08 HC08 Microcontroller IC 8-Bit 8MHz 8KB (8K x 8) FLASH 16-PDIP
| Ürün Kodu | MC908QB8MPE |
| Paketleme | Tube |
| Çekirdek İşlemcisi | HC08 |
| Çekirdek Boyutu | 8-Bit |
| Hız | 8MHz |
| Bağlantı | SCI, SPI |
| Aksesuarlar | LVD, POR, PWM |
| I/O Sayısı | 13 |
| Bellek Boyutu | 8KB (8K x 8) |
| Program Bellek Tipi | FLASH |
| EEPROM Boyutu | - |
| RAM Boyutu | 256 x 8 |
| Gerilim - Besleme (Vcc/Vdd) | 2.7V ~ 5.5V |
| Veri Dönüştürücüler | A/D 10x10b |
| Osilatör Tipi | Internal |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Montaj Tipi | Through Hole |
| Paket / Kılıf | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Tedarikçi Paketleme | 16-PDIP |
MC908QB8MPE Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!