Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
NE529N (NE529) PDIP-14 Entegre Devre Hakkında
NE529N (NE529) PDIP-14 COMPARATOR HS DIFF 14DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 14-PDIP |
| Tip | Differential |
| Çıkış Tipi | Complementary |
| Number of Elements | 2 |
| Current - Quiescent (Max) | 5mA |
| Product Category | Linear - Comparators |
| PSRR (Typ) | - |
| Current - Input Bias (Max) | 10µA @ 5V |
| Current - Output (Typ) | - |
| Hysteresis | - |
| Propagation Delay (Max) | 20ns |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 5V |
| TTL | 1 |
| Single/Dual (±) | ±5V ~ 15V |
| 20mA | 1 |