NCV8161BSN300T1G onsemi TSOT-23-5 3V 450mA LDO Entegre Devre
77,99 TL
8,16 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
NCV8161BSN300T1G
Stok Adedi
0
Fiyat
1,45 USD + KDV
NCV8161BSN300T1G, 5.5V’a kadar girişten sabit 3V çıkış veren 450mA lineer LDO regülatördür. Enable kontrol girişine sahiptir ve 23 µA tipik boşta akım ile çalışır. TSOT-23-5 (SOT-23-5 Thin) SMD pakette olup aşırı akım ve aşırı sıcaklık korumaları içerir.
NCV8161BSN300T1G IC REG LINEAR 3V 450MA 5TSOP
| Ürün Kodu | NCV8161BSN300T1G |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 450mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 23 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 91dB ~ 48dB (100Hz ~ 100kHz) |
| Supplier Device Package | 5-TSOP |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.33V @ 450mA |
NCV8161BSN300T1G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!