NCV5661MN33T2G 3.3V 1A 6-DFN (3x3.3) Entegre Devre
96,91 TL
10,14 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
NCV5661MN33T2G
Stok Adedi
0
Fiyat
1,80 USD + KDV
onsemi NCV5661MN33T2G, 3.3V sabit çıkışlı 1A lineer regülatör entegresidir. Enable kontrol girişine sahiptir ve 6-VDFN exposed pad (6-DFN 3x3.3) SMD pakettedir. Aşırı akım ve aşırı sıcaklık korumaları ile -40°C ile 125°C aralığında çalışır.
NCV5661MN33T2G IC REG LINEAR 3.3V 1A 6DFN
| Ürün Kodu | NCV5661MN33T2G |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 1A |
| Current - Quiescent (Iq) | 3 mA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 6-VDFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 70dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz) |
| Supplier Device Package | 6-DFN (3x3.3) |
| Voltage - Input (Max) | 9V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.3V @ 1A |
NCV5661MN33T2G Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!