Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
NCP1200P100, 1200P100, DIP-8 Entegre Devre Hakkında
NCP1200P100, NCP1200P100G, 1200P100, Current Mode PWM Controller Fixed Freq 100kHz Entegre DIP-8 Kılıf Entegre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ~ 125°C (TJ) |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-PDIP |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 16V (Max) |
| Fault Protection | Current Limiting |
| Internal Switch(s) | No |
| Topoloji | Flyback |
| Frequency - Switching | 100kHz |
| Short Circuit | 1 |
| Duty Cycle | 80% |
| Çıkış İzolasyonu | Isolated |
| Offline Switchers | 1 |
| Catalog | PMIC - AC DC Converters |