Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MT47H32M16NF-25E IT:H TR 84-FBGA DDR2 SDRAM Entegre Devre
MT47H32M16NF-25E IT:H TR
- Üretici
- Micron Technology Inc.
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MT47H32M16NF-25E IT:H TR 84-FBGA DDR2 SDRAM Entegre Devre Hakkında
Micron MT47H32M16NF-25E IT:H TR, DDR2 SDRAM bellek entegresidir ve 512Mb (32M x 16) kapasite sunar. Paralel arayüzlüdür, 400MHz saat frekansında çalışır ve 1.7V ~ 1.9V besleme aralığına sahiptir. 84-FBGA (8x12.5) SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
MT47H32M16NF-25E IT:H TR SDRAM - DDR2 Memory IC 512Mb (32M x 16) Parallel 400MHz 400ps 84-FBGA (8x12.5)
| Ürün Kodu | MT47H32M16NF-25E IT:H TR |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hafıza Türü | Volatile |
| Bellek Formatı | DRAM |
| Teknoloji | SDRAM - DDR2 |
| Bellek Boyutu | 512Mb (32M x 16) |
| Bellek Arayüzü | Parallel |
| Saat Frekansı | 400MHz |
| Yazma Döngüsü Süresi - Kelime, Sayfa | 15ns |
| Erişim Süresi | 400ps |
| Gerilim - Besleme | 1.7V ~ 1.9V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 84-TFBGA |
| Tedarikçi Paketleme | 84-FBGA (8x12.5) |
MT47H32M16NF-25E IT:H TR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.