Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MT41K256M16TW-107:P TR 96-TFBGA Entegre Devre
MT41K256M16TW-107:P TR
- Üretici
- Micron Technology Inc.
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MT41K256M16TW-107:P TR 96-TFBGA Entegre Devre Hakkında
Micron MT41K256M16TW-107:P TR, DDR3L SDRAM bellek entegresidir ve 4Gbit kapasiteye sahiptir (256M x 16). Paralel arayüz ile 933 MHz saat frekansında çalışır, erişim süresi 20 ns’dir. 96-FBGA (8x14) SMD pakettedir ve besleme gerilimi 1.283V–1.45V aralığındadır.
MT41K256M16TW-107:P TR 96-TFBGA kılıfta üretilmiştir. SDRAM - DDR3L Memory IC 4Gbit Parallel 933 MHz 20 ns 96-FBGA (8x14)
| Ürün Kodu | MT41K256M16TW-107:P TR |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Memory Type | Volatile |
| Memory Format | DRAM |
| Technology | SDRAM - DDR3L |
| Memory Size | 4Gbit |
| Memory Organization | 256M x 16 |
| Memory Interface | Parallel |
| Clock Frequency | 933 MHz |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Access Time | 20 ns |
| Voltage - Supply | 1.283V ~ 1.45V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 95°C (TC) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 96-TFBGA |
| Supplier Device Package | 96-FBGA (8x14) |
MT41K256M16TW-107:P TR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.