Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MT29F4G08ABADAWP-IT:D TR 48-TSOP I NAND Flash Entegre Devre
MT29F4G08ABADAWP-IT:D TR
- Üretici
- Micron Technology Inc.
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MT29F4G08ABADAWP-IT:D TR 48-TSOP I NAND Flash Entegre Devre Hakkında
Micron MT29F4G08ABADAWP-IT:D TR, 4Gbit kapasiteli NAND Flash bellek entegresidir. Paralel arayüzlü 512M x 8 organizasyona sahiptir ve 2.7V ~ 3.6V besleme aralığında çalışır. 48-TFSOP (18.40mm genişlik) kılıfta, -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklığı aralığına uygundur.
MT29F4G08ABADAWP-IT:D TR 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) kılıfta üretilmiştir. FLASH - NAND Memory IC 4Gbit Parallel 48-TSOP I
| Ürün Kodu | MT29F4G08ABADAWP-IT:D TR |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | FLASH |
| Technology | FLASH - NAND |
| Memory Size | 4Gbit |
| Memory Organization | 512M x 8 |
| Memory Interface | Parallel |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 48-TSOP I |
MT29F4G08ABADAWP-IT:D TR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.