Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MT29F1G08ABAEAWP-AITX:E 48-TFSOP NAND Flash 1Gbit Entegre Devre
MT29F1G08ABAEAWP-AITX:E
- Üretici
- Micron Technology Inc.
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MT29F1G08ABAEAWP-AITX:E 48-TFSOP NAND Flash 1Gbit Entegre Devre Hakkında
Micron MT29F1G08ABAEAWP-AITX:E, 1Gbit kapasiteli NAND Flash bellek entegresidir. 128M x 8 organizasyon ve paralel arayüz sunar. 2.7V-3.6V besleme aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 48-TFSOP (48-TSOP I) SMD kılıftadır.
MT29F1G08ABAEAWP-AITX:E 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) kılıfta üretilmiştir. FLASH - NAND Memory IC 1Gbit Parallel 48-TSOP I
| Ürün Kodu | MT29F1G08ABAEAWP-AITX:E |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Memory Format | FLASH |
| Technology | FLASH - NAND |
| Memory Size | 1Gbit |
| Memory Organization | 128M x 8 |
| Memory Interface | Parallel |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width) |
| Supplier Device Package | 48-TSOP I |