MSP430I2040TPWR 28-TSSOP Mikrodenetleyici Entegre Devre
308,95 TL
32,32 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MSP430I2040TPWR
Stok Adedi
1
Fiyat
5,78 USD + KDV
Texas Instruments MSP430I2040TPWR, 16-bit MCU olup 16KB Flash program belleği ve 1KB RAM içerir. 28-TSSOP SMD pakette sunulur; I²C, SPI, UART/USART ve IrDA gibi arayüzleri destekler. 2.2V-3.6V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 105°C sıcaklık aralığına uygundur.
MSP430I2040TPWR IC MCU 16BIT 16KB FLASH 28TSSOP
| Ürün Kodu | MSP430I2040TPWR |
| Connectivity | I²C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART |
| Core Processor | - |
| Core Size | 16-Bit |
| Data Converters | A/D 4x24b Sigma-Delta |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 12 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C (TA) |
| Oscillator Type | External |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 16KB (16K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 1K x 8 |
| Speed | 16.384Mhz |
| Supplier Device Package | 28-TSSOP |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.2V ~ 3.6V |
MSP430I2040TPWR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!