MSP430G2453IRHB32R 32-VQFN (5x5) Mikrodenetleyici Entegre Devre
190,50 TL
19,93 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MSP430G2453IRHB32R
Stok Adedi
1
Fiyat
3,57 USD + KDV
Texas Instruments MSP430G2453IRHB32R, MSP430 çekirdekli 16-bit mikrodenetleyicidir; 8KB Flash ve 512B RAM içerir. 1.8V-3.6V besleme aralığında çalışır, 16MHz hıza kadar destekler ve 32-VQFN (5x5) kılıftadır. I²C, SPI, UART/USART gibi arayüzler ile 24 I/O ve 8 kanallı 10-bit ADC sunar.
MSP430G2453IRHB32R IC MCU 16BIT 8KB FLASH 32VQFN
| Ürün Kodu | MSP430G2453IRHB32R |
| Connectivity | I²C, IrDA, LINbus, SCI, SPI, UART/USART |
| Core Processor | MSP430 |
| Core Size | 16-Bit |
| Data Converters | A/D 8x10b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 24 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 8KB (8K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 512 x 8 |
| Speed | 16MHz |
| Supplier Device Package | 32-VQFN (5x5) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
MSP430G2453IRHB32R Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!