MSP430G2211IPW14R Texas Instruments 14-TSSOP Entegre Devre
130,47 TL
13,65 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MSP430G2211IPW14R
Stok Adedi
1
Fiyat
2,44 USD + KDV
Texas Instruments MSP430G2211IPW14R, MSP430 çekirdekli 16-bit mikrodenetleyicidir. 2KB Flash program hafızası, 128B RAM, 10 I/O ve 16MHz çalışma hızına sahiptir. 1.8V-3.6V besleme aralığında, -40°C ile 85°C arasında ve 14-TSSOP SMD pakette sunulur.
MSP430G2211IPW14R IC MCU 16BIT 2KB FLASH 14TSSOP
| Ürün Kodu | MSP430G2211IPW14R |
| Connectivity | - |
| Core Processor | MSP430 |
| Core Size | 16-Bit |
| Data Converters | - |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 10 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 2KB (2K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 128 x 8 |
| Speed | 16MHz |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
MSP430G2211IPW14R Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!