MSP430FR6043IPN 80-LQFP Mikrodenetleyici Entegre Devre
1.139,07 TL
119,17 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MSP430FR6043IPN
Stok Adedi
1
Fiyat
21,33 USD + KDV
Texas Instruments MSP430FR6043IPN, 16-bit CPUXV2 çekirdekli, 64KB FRAM program hafızalı ve 12KB RAM içeren bir mikrodenetleyicidir. 80-LQFP (12x12) SMD pakette sunulur; 57 I/O, 10x12-bit SAR ADC ve I²C, SPI, UART/USART gibi haberleşme arayüzlerini destekler. 1.8V-3.6V besleme aralığında 16MHz hızda çalışır ve -40°C ile 85°C arasında kullanılabilir.
MSP430FR6043IPN IC MCU 16BIT 64KB FRAM 80LQFP
| Ürün Kodu | MSP430FR6043IPN |
| Connectivity | I²C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART |
| Core Processor | CPUXV2 |
| Core Size | 16-Bit |
| Data Converters | A/D 10x12b SAR |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 57 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 80-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, LCD, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 64KB (64K x 8) |
| Program Memory Type | FRAM |
| RAM Size | 12K x 8 |
| Speed | 16MHz |
| Supplier Device Package | 80-LQFP (12x12) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
MSP430FR6043IPN Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!