MSP430FR6007IPZ 16Bit 256KB FRAM 100-LQFP Entegre Devre
1.307,05 TL
136,74 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MSP430FR6007IPZ
Stok Adedi
1
Fiyat
24,47 USD + KDV
Texas Instruments MSP430FR6007IPZ, CPUXV2 çekirdekli 16-bit MCU’dur ve 256KB FRAM program belleği ile 8KB RAM içerir. 100-LQFP (14x14) SMD pakette, 1.8V–3.6V besleme aralığında 16MHz’e kadar çalışır. I2C, SPI, UART/USART gibi arayüzleri ve 76 I/O hattını destekler.
MSP430FR6007IPZ IC MCU 16BIT 256KB FRAM 100LQFP
| Ürün Kodu | MSP430FR6007IPZ |
| Connectivity | I²C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART |
| Core Processor | CPUXV2 |
| Core Size | 16-Bit |
| Data Converters | A/D 18x12b SAR |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 76 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 100-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, LCD, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 256KB (256K x 8) |
| Program Memory Type | FRAM |
| RAM Size | 8K x 8 |
| Speed | 16MHz |
| Supplier Device Package | 100-LQFP (14x14) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
MSP430FR6007IPZ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!