MSP430FR4133IPMR 64-LQFP 16Bit MCU Entegre Devre
208,36 TL
21,80 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MSP430FR4133IPMR
Stok Adedi
1
Fiyat
3,90 USD + KDV
Texas Instruments MSP430FR4133IPMR, 16-bit MSP430 çekirdekli ve 15.5KB FRAM program hafızalı mikrodenetleyicidir. 64-LQFP (10x10) SMD pakette, 1.8V–3.6V besleme aralığında ve 16MHz hıza kadar çalışır. I2C, SPI, UART/USART gibi arayüzleri ve 60 I/O hattını destekler.
MSP430FR4133IPMR IC MCU 16BIT 15.5KB FRAM 64LQFP
| Ürün Kodu | MSP430FR4133IPMR |
| Connectivity | I²C, IrDA, SCI, SPI, UART/USART |
| Core Processor | MSP430 |
| Core Size | 16-Bit |
| Data Converters | A/D 8x10b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 60 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 64-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 15.5KB (15.5K x 8) |
| Program Memory Type | FRAM |
| RAM Size | 2K x 8 |
| Speed | 16MHz |
| Supplier Device Package | 64-LQFP (10x10) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
MSP430FR4133IPMR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!