MSP430F5521IPNR 80-LQFP Mikrodenetleyici Entegre Devre
626,71 TL
65,56 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MSP430F5521IPNR
Stok Adedi
1
Fiyat
11,73 USD + KDV
Texas Instruments MSP430F5521IPNR, 16-bit CPUXV2 çekirdekli mikrodenetleyicidir. 32KB Flash ve 8KB RAM içerir, 25MHz hızda çalışır ve 1.8V-3.6V besleme aralığını destekler. USB, UART/USART, SPI, I²C gibi arayüzlere sahiptir ve 80-LQFP (12x12) SMD pakettedir.
MSP430F5521IPNR IC MCU 16BIT 32KB FLASH 80LQFP
| Ürün Kodu | MSP430F5521IPNR |
| Connectivity | I²C, IrDA, LINbus, SCI, SPI, UART/USART, USB |
| Core Processor | CPUXV2 |
| Core Size | 16-Bit |
| Data Converters | A/D 16x12b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 63 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 80-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 32KB (32K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 8K x 8 |
| Speed | 25MHz |
| Supplier Device Package | 80-LQFP (12x12) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!