MSP430F5508IPT 48-LQFP 16Bit MCU Entegre Devre
381,61 TL
39,92 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MSP430F5508IPT
Stok Adedi
1
Fiyat
7,14 USD + KDV
Texas Instruments MSP430F5508IPT, 16-bit CPUXV2 çekirdekli mikrodenetleyicidir ve 16KB Flash ile 6KB RAM içerir. 48-LQFP (7x7) SMD pakette, 1.8V-3.6V besleme aralığında ve -40°C ile 85°C arasında çalışır. USB, UART/USART, SPI, I²C gibi arayüzleri ve 31 I/O hattını destekler.
MSP430F5508IPT IC MCU 16BIT 16KB FLASH 48LQFP
| Ürün Kodu | MSP430F5508IPT |
| Connectivity | I²C, IrDA, LINbus, SCI, SPI, UART/USART, USB |
| Core Processor | CPUXV2 |
| Core Size | 16-Bit |
| Data Converters | A/D 8x10b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 31 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 48-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 16KB (16K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 6K x 8 |
| Speed | 25MHz |
| Supplier Device Package | 48-LQFP (7x7) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
MSP430F5508IPT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!