MSP430F448IPZR Texas Instruments 100-LQFP Entegre Devre
990,09 TL
103,58 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MSP430F448IPZR
Stok Adedi
1
Fiyat
18,54 USD + KDV
Texas Instruments MSP430F448IPZR, MSP430 çekirdekli 16-bit mikrodenetleyicidir; 48KB Flash ve 2KB RAM içerir. 100-LQFP (14x14) SMD pakette, 1.8V-3.6V besleme aralığında çalışır ve SPI ile UART/USART haberleşmesini destekler. 48 I/O, 8MHz hız, 8x12-bit ADC ve LCD, PWM, WDT gibi çevre birimlerine sahiptir.
MSP430F448IPZR IC MCU 16BIT 48KB FLASH 100LQFP
| Ürün Kodu | MSP430F448IPZR |
| Connectivity | SPI, UART/USART |
| Core Processor | MSP430 |
| Core Size | 16-Bit |
| Data Converters | A/D 8x12b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 48 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 100-LQFP |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, LCD, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 48KB (48K x 8 + 256B) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 2K x 8 |
| Speed | 8MHz |
| Supplier Device Package | 100-LQFP (14x14) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 3.6V |
MSP430F448IPZR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!