Microchip TC4452VPA 8-PDIP Low-Side Gate Sürücü Entegre Devre
219,78 TL
22,99 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TC4452VPA
Stok Adedi
0
Fiyat
4,08 USD + KDV
TC4452VPA, low-side konfigürasyonda çalışan tek kanallı gate sürücü entegresidir. 4.5V–18V besleme aralığında çalışır ve 13A tepe kaynak/sink çıkış akımı ile IGBT ve N/P kanal MOSFET sürmeye uygundur. Through-hole 8-PDIP (DIP-8) kılıftadır ve tipik yükselme/düşme süreleri 30ns/32ns seviyesindedir.
TC4452VPA IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP
| Ürün Kodu | TC4452VPA |
| Channel Type | Single |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 13A, 13A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | IGBT, N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Drivers | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 30ns, 32ns |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
TC4452VPA Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!