Microchip TC4429EPA 8-PDIP Low-Side Gate Driver Entegre Devre
192,21 TL
20,11 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TC4429EPA
Stok Adedi
0
Fiyat
3,56 USD + KDV
Microchip TC4429EPA, low-side MOSFET gate sürücü entegresidir ve tek kanal (1 driver) yapısına sahiptir. 4.5V–18V besleme aralığında çalışır, 6A tepe kaynak/sink çıkış akımı ve tipik 25ns yükselme/düşme süresi sunar. Through-hole montaja uygun 8-PDIP (DIP-8) kılıftadır ve -40°C ile 150°C (TJ) sıcaklık aralığında çalışır.
TC4429EPA IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP
| Ürün Kodu | TC4429EPA |
| Channel Type | Single |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 6A, 6A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Drivers | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 25ns, 25ns |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
TC4429EPA Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!