Microchip TC4427VOA713 8-SOIC Low-Side Gate Driver Entegre Devre
127,56 TL
13,34 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TC4427VOA713
Stok Adedi
0
Fiyat
2,37 USD + KDV
TC4427VOA713, Microchip üretimi 8-SOIC kılıfta, low-side MOSFET gate sürücü entegresidir. 2 bağımsız sürücü çıkışı sunar ve 4.5V–18V besleme aralığında çalışır. Tepe çıkış akımı source/sink 1.5A, tipik yükselme/düşme süresi 19ns ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasındadır.
TC4427VOA713 IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
| Ürün Kodu | TC4427VOA713 |
| Channel Type | Independent |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 1.5A, 1.5A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 19ns, 19ns |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
TC4427VOA713 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!