Microchip TC4427EPA 8-PDIP Low-Side Gate Driver Entegre Devre
143,83 TL
15,05 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TC4427EPA
Stok Adedi
0
Fiyat
2,67 USD + KDV
Microchip TC4427EPA, low-side MOSFET gate sürücü entegresidir ve 2 bağımsız sürücü kanalına sahiptir. 4.5V–18V besleme aralığında çalışır, tepe çıkış akımı 1.5A source/sink ve tipik yükselme/düşme süresi 19ns’dir. Through-hole montaj için 8-PDIP (DIP-8) kılıftadır ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
TC4427EPA IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP
| Ürün Kodu | TC4427EPA |
| Channel Type | Independent |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 1.5A, 1.5A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Drivers | 2 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 19ns, 19ns |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
TC4427EPA Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!