Microchip TC428CPA 8-PDIP Low-Side Gate Sürücü Entegre Devre
161,52 TL
16,90 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TC428CPA
Stok Adedi
0
Fiyat
3,00 USD + KDV
Microchip TC428CPA, low-side MOSFET gate sürücü entegresidir ve 8-PDIP (DIP-8) through-hole pakettedir. 4.5V–18V besleme aralığında çalışır, 2 sürücü çıkışı sunar ve tepe çıkış akımı source/sink 1.5A’dır. Giriş tipi inverting ve non-inverting olup tipik yükselme/düşme süresi 30ns’dir.
TC428CPA IC GATE DRVR LOW-SIDE 8DIP
| Ürün Kodu | TC428CPA |
| Channel Type | Independent |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 1.5A, 1.5A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Inverting, Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2.4V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Drivers | 2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 30ns, 30ns |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 18V |
TC428CPA Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!