Microchip TC2117-3.3VDBTR 3.3V 800mA SOT-223-3 Entegre Devre
77,95 TL
8,16 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TC2117-3.3VDBTR
Stok Adedi
0
Fiyat
1,45 USD + KDV
TC2117-3.3VDBTR, Microchip üretimi 3.3V sabit çıkışlı, pozitif lineer voltaj regülatörüdür. 800mA çıkış akımı sağlar, 6V maksimum giriş gerilimi ile çalışır ve SOT-223-3 SMD pakettedir. Aşırı akım ve aşırı sıcaklık koruması içerir, çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 125°C’dir.
TC2117-3.3VDBTR IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-3
| Ürün Kodu | TC2117-3.3VDBTR |
| Control Features | - |
| Current - Output | 800mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 130 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 55dB (1kHz) |
| Supplier Device Package | SOT-223-3 |
| Voltage - Input (Max) | 6V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.2V @ 800mA |
TC2117-3.3VDBTR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!