Microchip TC1413NEOA713 3A Low-Side Gate Driver 8-SOIC Entegre Devre
161,52 TL
16,90 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TC1413NEOA713
Stok Adedi
0
Fiyat
3,00 USD + KDV
Microchip TC1413NEOA713, low-side MOSFET gate sürücü entegresidir ve tek kanal yapıya sahiptir. 4.5V-16V besleme aralığında çalışır, 3A tepe kaynak/sink çıkış akımı ve tipik 20ns yükselme/düşme süreleri sunar. 8-SOIC SMD pakettedir ve -40°C ile 150°C (TJ) çalışma sıcaklığı aralığını destekler.
TC1413NEOA713 IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC
| Ürün Kodu | TC1413NEOA713 |
| Channel Type | Single |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | 3A, 3A |
| Driven Configuration | Low-Side |
| Gate Type | N-Channel, P-Channel MOSFET |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | - |
| Input Type | Non-Inverting |
| Logic Voltage - VIL, VIH | 0.8V, 2V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Drivers | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Rise / Fall Time (Typ) | 20ns, 20ns |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 16V |
TC1413NEOA713 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!