Microchip TC1044SEOA713 8-SOIC Şarj Pompası İnvertör Entegre Devre
99,26 TL
10,38 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
TC1044SEOA713
Stok Adedi
0
Fiyat
1,84 USD + KDV
Microchip TC1044SEOA713, charge pump topolojili negatif çıkış üreten sabit tip bir gerilim dönüştürücü entegredir. 1.5V–12V giriş aralığında çalışır ve -Vin seviyesinde ters polariteli çıkış sağlar. SMD montaj için 8-SOIC pakettedir, 20mA çıkış akımı ve 10kHz/45kHz anahtarlama frekansı sunar.
TC1044SEOA713 IC REG CHARG PUMP INV 20MA 8SOIC
| Ürün Kodu | TC1044SEOA713 |
| Current - Output | 20mA |
| Frequency - Switching | 10kHz, 45kHz |
| Function | Ratiometric |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Configuration | Negative |
| Output Type | Fixed |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Charge Pump |
| Voltage - Input (Max) | 12V |
| Voltage - Input (Min) | 1.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -Vin |
TC1044SEOA713 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!