Görsel mevcut değil
Microchip SST39SF040-70-4C-PHE 4Mbit 32-PDIP Entegre Devre
SST39SF040-70-4C-PHE
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
Microchip SST39SF040-70-4C-PHE 4Mbit 32-PDIP Entegre Devre Hakkında
Microchip SST39SF040-70-4C-PHE, 4Mbit (512K x 8) kapasiteli paralel arayüzlü non-volatile Flash bellek entegresidir. 4.5V–5.5V besleme aralığında çalışır ve 70 ns erişim süresine sahiptir. Through-hole montaj için 32-PDIP (DIP-32) kılıftadır ve çalışma sıcaklığı 0°C ile 70°C arasındadır.
SST39SF040-70-4C-PHE IC FLASH 4MBIT PARALLEL 32DIP
| Ürün Kodu | SST39SF040-70-4C-PHE |
| Access Time | 70 ns |
| Clock Frequency | - |
| Memory Format | Flash |
| Memory Interface | Parallel |
| Memory Size | 4Mb (512K x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-PDIP |
| Technology | Flash |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 20µs |
SST39SF040-70-4C-PHE Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.