Microchip PIC18F24K42T-I/ML 28-VQFN (6x6) Entegre Devre
154,34 TL
16,15 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
PIC18F24K42T-I/ML
Stok Adedi
0
Fiyat
2,86 USD + KDV
Microchip PIC18F24K42T-I/ML, 8-bit PIC çekirdekli, 16KB Flash program hafızalı ve 1KB RAM içeren MCU’dur. I2C, LINbus, SPI ve UART/USART haberleşme arayüzlerini destekler; 25 I/O ve 24x12-bit ADC ile 1x5-bit DAC içerir. 2.3V-5.5V besleme aralığında çalışır ve 28-VQFN (6x6) SMD pakettedir.
PIC18F24K42T-I/ML IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
| Ürün Kodu | PIC18F24K42T-I/ML |
| Connectivity | I²C, LINbus, SPI, UART/USART |
| Core Processor | PIC |
| Core Size | 8-Bit |
| Data Converters | A/D 24x12b; D/A 1x5b |
| EEPROM Size | 256 x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 25 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Package / Case | 28-VQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, DMA, HLVD, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 16KB (8K x 16) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 1K x 8 |
| Speed | 64MHz |
| Supplier Device Package | 28-QFN (6x6) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.3V ~ 5.5V |
PIC18F24K42T-I/ML Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!