Microchip PIC18F23K22T-I/SS 28-SSOP 8-Bit MCU Entegre Devre
199,58 TL
20,88 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
PIC18F23K22T-I/SS
Stok Adedi
0
Fiyat
3,70 USD + KDV
PIC18F23K22T-I/SS, Microchip PIC çekirdeğine sahip 8-bit mikrodenetleyicidir ve 8KB Flash program hafızası içerir. 28-SSOP SMD pakettedir; I²C, SPI ve UART/USART haberleşme arayüzlerini destekler. 2.3V–5.5V besleme aralığında çalışır, 24 I/O ve 64MHz’e kadar hız sunar.
PIC18F23K22T-I/SS IC MCU 8BIT 8KB FLASH 28SSOP
| Ürün Kodu | PIC18F23K22T-I/SS |
| Connectivity | I²C, SPI, UART/USART |
| Core Processor | PIC |
| Core Size | 8-Bit |
| Data Converters | A/D 19x10b |
| EEPROM Size | 256 x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 24 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, HLVD, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 8KB (4K x 16) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 512 x 8 |
| Speed | 64MHz |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.3V ~ 5.5V |
PIC18F23K22T-I/SS Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!