Microchip MCP73811T-420I/OT SOT-23-5 Entegre Devre
55,72 TL
5,83 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP73811T-420I/OT
Stok Adedi
0
Fiyat
1,03 USD + KDV
MCP73811T-420I/OT, 1 hücre Li-Ion/Li-Polymer pil şarj kontrol entegresidir. 4.2V şarj gerilimi ve 450mA maksimum şarj akımı desteği sunar. SOT-23-5 (SC-74A/SOT-753) SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C aralığında çalışır.
MCP73811T-420I/OT IC BATT CNTL LI-ION 1CEL SOT23-5
| Ürün Kodu | MCP73811T-420I/OT |
| Battery Chemistry | Lithium Ion/Polymer |
| Battery Pack Voltage | 4.2V |
| Charge Current - Max | 450mA |
| Current - Charging | Constant |
| Fault Protection | - |
| Interface | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Cells | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Programmable Features | - |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Voltage - Supply (Max) | 6V |
MCP73811T-420I/OT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!