Microchip MCP3906A-I/SS 24-SSOP Tek Faz Güç Ölçüm Entegre Devre
226,67 TL
23,71 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP3906A-I/SS
Stok Adedi
1
Fiyat
4,15 USD + KDV
Microchip MCP3906A-I/SS, tek faz güç ölçümü için tasarlanmış bir entegre devredir ve 24-SSOP SMD pakettedir. 4.5V–5.5V besleme aralığında çalışır, tipik besleme akımı 2.7mA seviyesindedir. -40°C ile 85°C çalışma sıcaklık aralığını destekler.
MCP3906A-I/SS IC POWER METERING-1 PHASE 24SSOP
| Ürün Kodu | MCP3906A-I/SS |
| Current - Supply | 2.7mA |
| Input Impedance | 390kOhm |
| Measurement Error | 0.1% |
| Meter Type | Single Phase |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-SSOP |
| Voltage - I/O High | 2.4V |
| Voltage - I/O Low | 0.85V |
| Voltage - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V |
MCP3906A-I/SS Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!