Microchip MCP2515T-I/SO 18-SOIC CAN Kontrolcü Entegre Devre
200,12 TL
20,94 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP2515T-I/SO
Stok Adedi
1
Fiyat
3,65 USD + KDV
MCP2515T-I/SO, SPI arayüzlü CANbus (CAN 2.0) kontrolcü entegre devredir. 2.7V–5.5V besleme aralığında çalışır ve tipik 10mA akım tüketimine sahiptir. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 85°C arasındadır.
MCP2515T-I/SO IC CAN CONTROLLER W/SPI 18SOIC
| Ürün Kodu | MCP2515T-I/SO |
| Current - Supply | 10mA |
| Function | Controller |
| Interface | SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Protocol | CANbus |
| Standards | CAN 2.0 |
| Supplier Device Package | 18-SOIC |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 5.5V |
MCP2515T-I/SO Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!