Microchip MCP2510-I/ST 20-TSSOP CAN Kontrolcü Entegre Devre
376,14 TL
39,35 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP2510-I/ST
Stok Adedi
1
Fiyat
7,04 USD + KDV
Microchip MCP2510-I/ST, SPI arayüzlü CAN 2.0/CANbus kontrolcü entegre devredir. 3V–5.5V besleme aralığında çalışır, tipik 10mA akım tüketimine sahiptir ve -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygundur. Kılıf tipi 20-TSSOP’tur.
MCP2510-I/ST IC CAN CONTROLLER W/SPI 20TSSOP
| Ürün Kodu | MCP2510-I/ST |
| Current - Supply | 10mA |
| Function | Controller |
| Interface | SPI |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Protocol | CANbus |
| Standards | CAN 2.0 |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
MCP2510-I/ST Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!