Microchip MCP23S17T-E/SO 28-SOIC SPI 16 I/O Entegre Devre
133,40 TL
13,96 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
MCP23S17T-E/SO
Stok Adedi
1
Fiyat
2,47 USD + KDV
MCP23S17T-E/SO, SPI arayüzlü 16 bit I/O genişletici entegredir ve 28-SOIC kılıfta sunulur. 1.8V–5.5V besleme aralığında çalışır, 10 MHz saat frekansını destekler ve kesme çıkışı ile POR özelliği bulunur. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
MCP23S17T-E/SO IC I/O EXPANDER SPI 16B 28SOIC
| Ürün Kodu | MCP23S17T-E/SO |
| Clock Frequency | 10 MHz |
| Current - Output Source/Sink | 25mA |
| Features | POR |
| Interface | SPI |
| Interrupt Output | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 16 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Push-Pull |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
MCP23S17T-E/SO Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!