Microchip AVR128DB28T-I/SO 8-Bit MCU 128KB Flash 28-SOIC Entegre Devre
148,07 TL
15,49 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
AVR128DB28T-I/SO
Stok Adedi
1
Fiyat
2,77 USD + KDV
Microchip AVR128DB28T-I/SO, AVR çekirdekli 8-bit mikrodenetleyicidir; 128KB Flash ve 16KB RAM içerir, 24MHz hızda çalışır. 1.8V–5.5V besleme aralığına sahiptir ve I²C, SPI, UART/USART haberleşme arayüzlerini destekler. 28-SOIC SMD pakettedir, 23 I/O ve 10x12-bit ADC ile 1x10-bit DAC içerir.
AVR128DB28T-I/SO IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28SOIC
| Ürün Kodu | AVR128DB28T-I/SO |
| Connectivity | I²C, SPI, UART/USART |
| Core Processor | AVR |
| Core Size | 8-Bit |
| Data Converters | A/D 10x12b; D/A 1x10b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of I/O | 23 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 128KB (128K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 16K x 8 |
| Speed | 24MHz |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
AVR128DB28T-I/SO Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!