Microchip AVR128DB28-I/SP 8-Bit 128KB Flash 28-SPDIP Entegre Devre
278,54 TL
29,14 TL den başlayan taksitlerle!
0 Puan / 0 Yorum
Kategori
Marka
Stok Kodu
AVR128DB28-I/SP
Stok Adedi
1
Fiyat
5,21 USD + KDV
Microchip AVR128DB28-I/SP, 8-bit AVR çekirdekli ve 128KB Flash program hafızalı mikrodenetleyicidir. 28-SPDIP through-hole pakette, 1.8V-5.5V besleme aralığında çalışır; 24MHz hıza ve 23 I/O pinine sahiptir. I²C, SPI ve UART/USART haberleşme arayüzleri ile 10x12-bit ADC ve 1x10-bit DAC içerir.
AVR128DB28-I/SP IC MCU 8BIT 128KB FLASH 28SPDIP
| Ürün Kodu | AVR128DB28-I/SP |
| Connectivity | I²C, SPI, UART/USART |
| Core Processor | AVR |
| Core Size | 8-Bit |
| Data Converters | A/D 10x12b; D/A 1x10b |
| EEPROM Size | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of I/O | 23 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Oscillator Type | Internal |
| Part Status | Active |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT |
| Program Memory Size | 128KB (128K x 8) |
| Program Memory Type | Flash |
| RAM Size | 16K x 8 |
| Speed | 24MHz |
| Supplier Device Package | 28-SPDIP |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
AVR128DB28-I/SP Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!