Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
MIC5365-1.8YMT-TZ Microchip 1.8V 150mA 4-TMLF Entegre Devre
MIC5365-1.8YMT-TZ
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
MIC5365-1.8YMT-TZ Microchip 1.8V 150mA 4-TMLF Entegre Devre Hakkında
MIC5365-1.8YMT-TZ, 1.8V sabit çıkışlı, 150mA kapasiteli lineer LDO regülatör entegresidir. Enable kontrol girişine sahiptir ve 5.5V’a kadar giriş gerilimi ile çalışır. 4-TMLF (1x1) SMD pakette, aşırı akım ve aşırı sıcaklık korumaları bulunur.
MIC5365-1.8YMT-TZ IC REG LINEAR 1.8V 150MA 4TMLF
| Ürün Kodu | MIC5365-1.8YMT-TZ |
| Control Features | Enable |
| Current - Output | 150mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 39 µA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | 4-UDFN Exposed Pad, 4-TMLF® |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 10kHz) |
| Supplier Device Package | 4-TMLF® (1x1) |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.38V @ 150mA |
MIC5365-1.8YMT-TZ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.